Poszukujemy

Obecnie Spółka poszukuje osoby z doświadczeniem do pracy w księgowości z dobrą znajomością programu Symfonia i Fakir.

wymagania: 5 lat pracy w księgwości, ukończone na bieżąco kursy ze zmian w podatkach VAT i PDOP.Kariera

Spółka Danks to zespół ambitnych i doświadczonych specjalistów w zakresie księgowości i finansów. Wszystkich pracowników czeka rozwój dopasowany do ich możliwości i motywacyjny system wynagradzania. Od samego początku każdy podąża jasną i przejrzystą ścieżką kariery, realizując zadania dopasowane do własnych uzdolnień i kierunku wykształcenia.

Dążymy do tego, aby nasi pracownicy stale się rozwijali, zdobywali nowe doświadczenia oraz podnosili poziom posiadanej wiedzy. Praca w Danks pozwala na samodzielne rozwiązywanie ciekawych problemów z zakresu finansów, gdy jest to konieczne przy wsparciu doświadczonych partnerów oraz branie udziału w pracach grup projektowych przy realizowaniu bardziej złożonych zadań z zakresu budowania wartości przedsiębiorstw.Etapy rekrutacji

  • zebranie cv kandydatów w formie elektronicznej
  • rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami
  • oferta pracy dla najlepszych


Oferujemy liczne szkolenia, atrakcyjne warunki zatrudnienia z motywacyjnym systemem wynagradzania, pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Aplikacje (cv) prosimy kierować na email: dansk@danks.com.pl

Prosimy o dopisanie i podpisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r.o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.